Wyniki NA PS TOR 1

Ostatni na mecie:

Poz. # Kierowca
Pilot
Samochód
Klasa
Czas Do prow. Do poprz.
1 23 Kruszewski Andrzej (A.Podlaski)
Kruszewska Kaja (Nz)
BMW e36 316i
K3 RWD
02:37,5
Generalna
Poz. # Kierowca
Pilot
Samochód
Klasa
Czas Do prow. Do poprz.
1 1 Wasilewski Tomasz (A. Podlaski)
Drausal Martyna (Nz.)
Mitsubishi Lancer EVOX
K4
02:08,8
2 2 Jedliński Daniel (A. Suwalski)
Grześko Andrzej (A. Podlaski)
BMW 323Ti
K4;RWD
02:11,6 +2,8 +2,8
3 18 Miezian Michał (A. Podlaski)
Kunda Karol (Nz)
BMW 318TI
K3;RWD
02:12,6 +3,8 +1,0
4 6 Kamiński Piotr (A. Podlaski)
Struk Tomasz (Nz)
Subaru Impreza
K4
02:13,3 +4,5 +0,7
5 4 Tumiel Adam (A. Podlaski)
Bitowski Konrad (Nz)
Subaru Impreza
K4
02:15,2 +6,4 +1,9
6 5 Siodmok Paweł (A. Podlaski)
Malinowski Michał (Nz)
Honda Civic TYPE-R
K3
02:15,7 +6,9 +0,5
7 39 Sochacki Piotr (A. Podlaski)
Jarmoc Maciej (Nz)
Fiat Punto
K1
02:16,6 +7,8 +0,9
= 17 Naliwajko Piotr (A. Podlaski)
Woszczenko Katarzyna (Nz)
Opel Astra GSI
K3
02:16,6 +7,8 +0,0
9 3 Malinowski Marcin (A. Podlaski)
Suchocki Marek (Nz)
Ford Fiesta ST
K3
02:16,9 +8,1 +0,3
10 31 Sianko Grzegorz (A. Podlaski)
Pliszka Jacek (A. Podlaski)
Honda Civic
K2
02:17,0 +8,2 +0,1
11 19 Grodzki Patryk (A. Podlaski)
Wyszkowski Wojciech (A. Podlaski)
BMW E30 1.8iS
K3;RWD
02:17,9 +9,1 +0,9
12 21 Wysocki Grzegorz (A. Podlaski)
Siłkowaski Szymon (Nz)
Peugeot 206
K3
02:18,8 +10,0 +0,9
13 29 Cisowski Norbert (Nz)
Kościuk Rafał (Nz)
BMW 318TI
K3;RWD
02:19,4 +10,6 +0,6
14 25 Wysocki Grzegorz (A. Podlaski)
Terpiłowski Krzysztof (Nz)
Nissan Almera N15 GTi
K3
02:19,8 +11,0 +0,4
15 30 Wierzbicki Krzysztof (A. Podlaski)
Wierzbicka Agnieszka (Nz)
Peugeot 206
K2
02:20,1 +11,3 +0,3
16 38 Puchowicz Igor (Nz)
Sztukowski Łukasz (Nz)
Fiat CCS
K1
02:20,3 +11,5 +0,2
17 40 Sikorski Krzysztof (A. Podlaski)
Bura Michał (Nz)
Fiat Cinquecento
K1
02:20,4 +11,6 +0,1
18 16 Godlewski Leszek (Nz)
Przystupa Milena (Nz)
BMW 316I
K4;RWD
02:22,6 +13,8 +2,2
19 37 Ostaszewski Michał (Nz)
Ostaszewski Marian (Nz)
Kia Sephia
K2
02:23,2 +14,4 +0,6
20 26 Karpienia Borys (Nz)
Kołodziejczyk Łukasz (Nz)
BMW E36 320i
K3;RWD
02:23,8 +15,0 +0,6
21 27 Rybicki Michał (A. Podlaski)
Kozłowski Damian (Nz)
BMW 318is
K3;RWD
02:24,4 +15,6 +0,6
22 9 Wawdziejczuk Adam (Nz)
Karawajczyk Paweł (Nz)
BMW 323
K4;RWD
02:24,9 +16,1 +0,5
23 12 Waszkuć Karol (Nz)
Kozakiewicz Michał (Nz)
BMW M3
K4
02:25,5 +16,7 +0,6
24 33 Lewko Hubert (A. Podlaski)
Kulina Dariusz (Nz)
Honda Civic
K2
02:28,0 +19,2 +2,5
25 14 Ciulkin Szymon (Nz)
Lebiedziński Krzysztof (Nz)
BMW COMPACT 328
K4;RWD
02:28,4 +19,6 +0,4
26 34 Czugan Artur (A. Podlaski)
Czugan Paweł (Nz)
Peugeot 106
K2
02:29,0 +20,2 +0,6
27 28 Kucbor Dawid (Nz)
Kucbor Rafał (Nz)
BMW E36 1.8is
K3;RWD
02:30,5 +21,7 +1,5
28 41 Falkowski Emil (A. Podlaski)
Sala Conrad (Nz)
Nissan Micra K12
K1
02:32,1 +23,3 +1,6
29 32 Freino Michał (A. Podlaski)
Witczak Jakub (OKR)
Suzuki Swift
K2
02:35,0 +26,2 +2,9
30 24 Kizling Artur (Nz)
Kujawa Krzysztof (Nz)
BMW E36
K3;RWD
02:40,2 +31,4 +5,2
31 11 Bogdan Bartosz (A. Podlaski)
Dec Grzegorz (Nz)
Abarth 500
K4
02:41,8 +33,0 +1,6
32 35 Pezowicz Piotr (Nz)
Półkośnik Karol (Nz)
Peugeot 206
K2
02:46,2 +37,4 +4,4
33 7 Modzelewski Paweł (Nz)
Nieścier Wojciech (Nz)
BMW E36TI
K4;RWD
03:00,0 +51,2 +13,8
34 8 Sadowski Paweł (A. Podlaski)
Bagan Paweł (Nz)
BMW
K4;RWD
03:05,3 +56,5 +5,3
35 20 Trchimczyk Radosław (A. Podlaski)
Bursiewicz Emil (A. Podlaski)
Renault Clio
K3
03:07,0 +58,2 +1,7
36 22 Walewski Bartosz (A. Podlaski)
Przekop Mateusz (Nz)
BMW 318iS
K3;RWD
03:07,5 +58,7 +0,5
37 10 Pyłkowski Piotr (A. Podlaski)
Pezowicz Paweł (Nz)
Opel Corsa
K4
03:13,2 +1:04,4 +5,7
38 43 Radziwoniuk Paweł (Nz)
Kozaczuk Paweł (Nz)
Fiat Seicento
K1
03:34,6 +1:25,8 +21,4
39 36 Janczuk Adrian (A. Podlaski)
Gierasimiuk Marcin Jarosław (Nz)
Ford Escort
K2
08:15,6 +6:06,8 +4:41,0
K1
Poz. # Kierowca
Pilot
Samochód
Klasa
Czas Do prow. Do poprz.
1 39 Sochacki Piotr (A. Podlaski)
Jarmoc Maciej (Nz)
Fiat Punto
K1
02:16,6
2 38 Puchowicz Igor (Nz)
Sztukowski Łukasz (Nz)
Fiat CCS
K1
02:20,3 +3,7 +3,7
3 40 Sikorski Krzysztof (A. Podlaski)
Bura Michał (Nz)
Fiat Cinquecento
K1
02:20,4 +3,8 +0,1
4 41 Falkowski Emil (A. Podlaski)
Sala Conrad (Nz)
Nissan Micra K12
K1
02:32,1 +15,5 +11,7
5 43 Radziwoniuk Paweł (Nz)
Kozaczuk Paweł (Nz)
Fiat Seicento
K1
03:34,6 +1:18,0 +1:02,5
K2
Poz. # Kierowca
Pilot
Samochód
Klasa
Czas Do prow. Do poprz.
1 31 Sianko Grzegorz (A. Podlaski)
Pliszka Jacek (A. Podlaski)
Honda Civic
K2
02:17,0
2 30 Wierzbicki Krzysztof (A. Podlaski)
Wierzbicka Agnieszka (Nz)
Peugeot 206
K2
02:20,1 +3,1 +3,1
3 37 Ostaszewski Michał (Nz)
Ostaszewski Marian (Nz)
Kia Sephia
K2
02:23,2 +6,2 +3,1
4 33 Lewko Hubert (A. Podlaski)
Kulina Dariusz (Nz)
Honda Civic
K2
02:28,0 +11,0 +4,8
5 34 Czugan Artur (A. Podlaski)
Czugan Paweł (Nz)
Peugeot 106
K2
02:29,0 +12,0 +1,0
6 32 Freino Michał (A. Podlaski)
Witczak Jakub (OKR)
Suzuki Swift
K2
02:35,0 +18,0 +6,0
7 35 Pezowicz Piotr (Nz)
Półkośnik Karol (Nz)
Peugeot 206
K2
02:46,2 +29,2 +11,2
8 36 Janczuk Adrian (A. Podlaski)
Gierasimiuk Marcin Jarosław (Nz)
Ford Escort
K2
08:15,6 +5:58,6 +5:29,4
K3
Poz. # Kierowca
Pilot
Samochód
Klasa
Czas Do prow. Do poprz.
1 18 Miezian Michał (A. Podlaski)
Kunda Karol (Nz)
BMW 318TI
K3;RWD
02:12,6
2 5 Siodmok Paweł (A. Podlaski)
Malinowski Michał (Nz)
Honda Civic TYPE-R
K3
02:15,7 +3,1 +3,1
3 17 Naliwajko Piotr (A. Podlaski)
Woszczenko Katarzyna (Nz)
Opel Astra GSI
K3
02:16,6 +4,0 +0,9
4 3 Malinowski Marcin (A. Podlaski)
Suchocki Marek (Nz)
Ford Fiesta ST
K3
02:16,9 +4,3 +0,3
5 19 Grodzki Patryk (A. Podlaski)
Wyszkowski Wojciech (A. Podlaski)
BMW E30 1.8iS
K3;RWD
02:17,9 +5,3 +1,0
6 21 Wysocki Grzegorz (A. Podlaski)
Siłkowaski Szymon (Nz)
Peugeot 206
K3
02:18,8 +6,2 +0,9
7 29 Cisowski Norbert (Nz)
Kościuk Rafał (Nz)
BMW 318TI
K3;RWD
02:19,4 +6,8 +0,6
8 25 Wysocki Grzegorz (A. Podlaski)
Terpiłowski Krzysztof (Nz)
Nissan Almera N15 GTi
K3
02:19,8 +7,2 +0,4
9 26 Karpienia Borys (Nz)
Kołodziejczyk Łukasz (Nz)
BMW E36 320i
K3;RWD
02:23,8 +11,2 +4,0
10 27 Rybicki Michał (A. Podlaski)
Kozłowski Damian (Nz)
BMW 318is
K3;RWD
02:24,4 +11,8 +0,6
11 28 Kucbor Dawid (Nz)
Kucbor Rafał (Nz)
BMW E36 1.8is
K3;RWD
02:30,5 +17,9 +6,1
12 24 Kizling Artur (Nz)
Kujawa Krzysztof (Nz)
BMW E36
K3;RWD
02:40,2 +27,6 +9,7
13 20 Trchimczyk Radosław (A. Podlaski)
Bursiewicz Emil (A. Podlaski)
Renault Clio
K3
03:07,0 +54,4 +26,8
14 22 Walewski Bartosz (A. Podlaski)
Przekop Mateusz (Nz)
BMW 318iS
K3;RWD
03:07,5 +54,9 +0,5
K4
Poz. # Kierowca
Pilot
Samochód
Klasa
Czas Do prow. Do poprz.
1 1 Wasilewski Tomasz (A. Podlaski)
Drausal Martyna (Nz.)
Mitsubishi Lancer EVOX
K4
02:08,8
2 2 Jedliński Daniel (A. Suwalski)
Grześko Andrzej (A. Podlaski)
BMW 323Ti
K4;RWD
02:11,6 +2,8 +2,8
3 6 Kamiński Piotr (A. Podlaski)
Struk Tomasz (Nz)
Subaru Impreza
K4
02:13,3 +4,5 +1,7
4 4 Tumiel Adam (A. Podlaski)
Bitowski Konrad (Nz)
Subaru Impreza
K4
02:15,2 +6,4 +1,9
5 16 Godlewski Leszek (Nz)
Przystupa Milena (Nz)
BMW 316I
K4;RWD
02:22,6 +13,8 +7,4
6 9 Wawdziejczuk Adam (Nz)
Karawajczyk Paweł (Nz)
BMW 323
K4;RWD
02:24,9 +16,1 +2,3
7 12 Waszkuć Karol (Nz)
Kozakiewicz Michał (Nz)
BMW M3
K4
02:25,5 +16,7 +0,6
8 14 Ciulkin Szymon (Nz)
Lebiedziński Krzysztof (Nz)
BMW COMPACT 328
K4;RWD
02:28,4 +19,6 +2,9
9 11 Bogdan Bartosz (A. Podlaski)
Dec Grzegorz (Nz)
Abarth 500
K4
02:41,8 +33,0 +13,4
10 7 Modzelewski Paweł (Nz)
Nieścier Wojciech (Nz)
BMW E36TI
K4;RWD
03:00,0 +51,2 +18,2
11 8 Sadowski Paweł (A. Podlaski)
Bagan Paweł (Nz)
BMW
K4;RWD
03:05,3 +56,5 +5,3
12 10 Pyłkowski Piotr (A. Podlaski)
Pezowicz Paweł (Nz)
Opel Corsa
K4
03:13,2 +1:04,4 +7,9
Gość
Poz. # Kierowca
Pilot
Samochód
Klasa
Czas Do prow. Do poprz.
1 44 Saulevicius Dariusz (AG RACING)
Zawinowska Magdalena (Nz.)
Skoda Fabia RS
Gość
02:23,8
2 45 Siereda Bartosz (A. Podlaski)
Łapiński Maciej (Nz)
BMW 316
Gość
02:29,8 +6,0 +6,0
RWD
Poz. # Kierowca
Pilot
Samochód
Klasa
Czas Do prow. Do poprz.
1 2 Jedliński Daniel (A. Suwalski)
Grześko Andrzej (A. Podlaski)
BMW 323Ti
K4;RWD
02:11,6
2 18 Miezian Michał (A. Podlaski)
Kunda Karol (Nz)
BMW 318TI
K3;RWD
02:12,6 +1,0 +1,0
3 19 Grodzki Patryk (A. Podlaski)
Wyszkowski Wojciech (A. Podlaski)
BMW E30 1.8iS
K3;RWD
02:17,9 +6,3 +5,3
4 29 Cisowski Norbert (Nz)
Kościuk Rafał (Nz)
BMW 318TI
K3;RWD
02:19,4 +7,8 +1,5
5 16 Godlewski Leszek (Nz)
Przystupa Milena (Nz)
BMW 316I
K4;RWD
02:22,6 +11,0 +3,2
6 26 Karpienia Borys (Nz)
Kołodziejczyk Łukasz (Nz)
BMW E36 320i
K3;RWD
02:23,8 +12,2 +1,2
7 27 Rybicki Michał (A. Podlaski)
Kozłowski Damian (Nz)
BMW 318is
K3;RWD
02:24,4 +12,8 +0,6
8 9 Wawdziejczuk Adam (Nz)
Karawajczyk Paweł (Nz)
BMW 323
K4;RWD
02:24,9 +13,3 +0,5
9 14 Ciulkin Szymon (Nz)
Lebiedziński Krzysztof (Nz)
BMW COMPACT 328
K4;RWD
02:28,4 +16,8 +3,5
10 28 Kucbor Dawid (Nz)
Kucbor Rafał (Nz)
BMW E36 1.8is
K3;RWD
02:30,5 +18,9 +2,1
11 24 Kizling Artur (Nz)
Kujawa Krzysztof (Nz)
BMW E36
K3;RWD
02:40,2 +28,6 +9,7
12 7 Modzelewski Paweł (Nz)
Nieścier Wojciech (Nz)
BMW E36TI
K4;RWD
03:00,0 +48,4 +19,8
13 8 Sadowski Paweł (A. Podlaski)
Bagan Paweł (Nz)
BMW
K4;RWD
03:05,3 +53,7 +5,3
14 22 Walewski Bartosz (A. Podlaski)
Przekop Mateusz (Nz)
BMW 318iS
K3;RWD
03:07,5 +55,9 +2,2