Wyniki NA PS TOR 2

Ostatni na mecie:

Poz. # Kierowca
Pilot
Samochód
Klasa
Czas Do prow. Do poprz.
1 35 Pezowicz Piotr (Nz)
Półkośnik Karol (Nz)
Peugeot 206
K2
02:50,2
Generalna
Poz. # Kierowca
Pilot
Samochód
Klasa
Czas Do prow. Do poprz.
1 1 Wasilewski Tomasz (A. Podlaski)
Drausal Martyna (Nz.)
Mitsubishi Lancer EVOX
K4
01:32,7
2 4 Tumiel Adam (A. Podlaski)
Bitowski Konrad (Nz)
Subaru Impreza
K4
01:36,3 +3,6 +3,6
3 2 Jedliński Daniel (A. Suwalski)
Grześko Andrzej (A. Podlaski)
BMW 323Ti
K4;RWD
01:36,4 +3,7 +0,1
= 18 Miezian Michał (A. Podlaski)
Kunda Karol (Nz)
BMW 318TI
K3;RWD
01:36,4 +3,7 +0,0
5 3 Malinowski Marcin (A. Podlaski)
Suchocki Marek (Nz)
Ford Fiesta ST
K3
01:36,8 +4,1 +0,4
6 10 Pyłkowski Piotr (A. Podlaski)
Pezowicz Paweł (Nz)
Opel Corsa
K4
01:36,9 +4,2 +0,1
7 7 Modzelewski Paweł (Nz)
Nieścier Wojciech (Nz)
BMW E36TI
K4;RWD
01:37,5 +4,8 +0,6
8 5 Siodmok Paweł (A. Podlaski)
Malinowski Michał (Nz)
Honda Civic TYPE-R
K3
01:37,8 +5,1 +0,3
9 20 Trchimczyk Radosław (A. Podlaski)
Bursiewicz Emil (A. Podlaski)
Renault Clio
K3
01:38,8 +6,1 +1,0
10 19 Grodzki Patryk (A. Podlaski)
Wyszkowski Wojciech (A. Podlaski)
BMW E30 1.8iS
K3;RWD
01:38,9 +6,2 +0,1
11 30 Wierzbicki Krzysztof (A. Podlaski)
Wierzbicka Agnieszka (Nz)
Peugeot 206
K2
01:39,8 +7,1 +0,9
12 17 Naliwajko Piotr (A. Podlaski)
Woszczenko Katarzyna (Nz)
Opel Astra GSI
K3
01:40,1 +7,4 +0,3
13 29 Cisowski Norbert (Nz)
Kościuk Rafał (Nz)
BMW 318TI
K3;RWD
01:40,9 +8,2 +0,8
14 39 Sochacki Piotr (A. Podlaski)
Jarmoc Maciej (Nz)
Fiat Punto
K1
01:41,0 +8,3 +0,1
15 31 Sianko Grzegorz (A. Podlaski)
Pliszka Jacek (A. Podlaski)
Honda Civic
K2
01:41,2 +8,5 +0,2
16 6 Kamiński Piotr (A. Podlaski)
Struk Tomasz (Nz)
Subaru Impreza
K4
01:41,7 +9,0 +0,5
17 8 Sadowski Paweł (A. Podlaski)
Bagan Paweł (Nz)
BMW
K4;RWD
01:42,4 +9,7 +0,7
18 16 Godlewski Leszek (Nz)
Przystupa Milena (Nz)
BMW 316I
K4;RWD
01:43,5 +10,8 +1,1
19 21 Wysocki Grzegorz (A. Podlaski)
Siłkowaski Szymon (Nz)
Peugeot 206
K3
01:43,9 +11,2 +0,4
20 40 Sikorski Krzysztof (A. Podlaski)
Bura Michał (Nz)
Fiat Cinquecento
K1
01:44,3 +11,6 +0,4
21 27 Rybicki Michał (A. Podlaski)
Kozłowski Damian (Nz)
BMW 318is
K3;RWD
01:45,9 +13,2 +1,6
22 14 Ciulkin Szymon (Nz)
Lebiedziński Krzysztof (Nz)
BMW COMPACT 328
K4;RWD
01:46,2 +13,5 +0,3
23 34 Czugan Artur (A. Podlaski)
Czugan Paweł (Nz)
Peugeot 106
K2
01:47,4 +14,7 +1,2
24 25 Wysocki Grzegorz (A. Podlaski)
Terpiłowski Krzysztof (Nz)
Nissan Almera N15 GTi
K3
01:47,5 +14,8 +0,1
25 26 Karpienia Borys (Nz)
Kołodziejczyk Łukasz (Nz)
BMW E36 320i
K3;RWD
01:48,1 +15,4 +0,6
26 41 Falkowski Emil (A. Podlaski)
Sala Conrad (Nz)
Nissan Micra K12
K1
01:48,6 +15,9 +0,5
27 33 Lewko Hubert (A. Podlaski)
Kulina Dariusz (Nz)
Honda Civic
K2
01:49,2 +16,5 +0,6
28 32 Freino Michał (A. Podlaski)
Witczak Jakub (OKR)
Suzuki Swift
K2
01:49,6 +16,9 +0,4
29 43 Radziwoniuk Paweł (Nz)
Kozaczuk Paweł (Nz)
Fiat Seicento
K1
01:53,9 +21,2 +4,3
30 28 Kucbor Dawid (Nz)
Kucbor Rafał (Nz)
BMW E36 1.8is
K3;RWD
01:54,0 +21,3 +0,1
31 11 Bogdan Bartosz (A. Podlaski)
Dec Grzegorz (Nz)
Abarth 500
K4
01:55,4 +22,7 +1,4
32 24 Kizling Artur (Nz)
Kujawa Krzysztof (Nz)
BMW E36
K3;RWD
02:02,4 +29,7 +7,0
33 12 Waszkuć Karol (Nz)
Kozakiewicz Michał (Nz)
BMW M3
K4
02:14,6 +41,9 +12,2
34 22 Walewski Bartosz (A. Podlaski)
Przekop Mateusz (Nz)
BMW 318iS
K3;RWD
02:14,7 +42,0 +0,1
35 38 Puchowicz Igor (Nz)
Sztukowski Łukasz (Nz)
Fiat CCS
K1
02:21,3 +48,6 +6,6
36 37 Ostaszewski Michał (Nz)
Ostaszewski Marian (Nz)
Kia Sephia
K2
02:22,9 +50,2 +1,6
37 9 Wawdziejczuk Adam (Nz)
Karawajczyk Paweł (Nz)
BMW 323
K4;RWD
02:26,1 +53,4 +3,2
38 35 Pezowicz Piotr (Nz)
Półkośnik Karol (Nz)
Peugeot 206
K2
02:50,2 +1:17,5 +24,1
K1
Poz. # Kierowca
Pilot
Samochód
Klasa
Czas Do prow. Do poprz.
1 39 Sochacki Piotr (A. Podlaski)
Jarmoc Maciej (Nz)
Fiat Punto
K1
01:41,0
2 40 Sikorski Krzysztof (A. Podlaski)
Bura Michał (Nz)
Fiat Cinquecento
K1
01:44,3 +3,3 +3,3
3 41 Falkowski Emil (A. Podlaski)
Sala Conrad (Nz)
Nissan Micra K12
K1
01:48,6 +7,6 +4,3
4 43 Radziwoniuk Paweł (Nz)
Kozaczuk Paweł (Nz)
Fiat Seicento
K1
01:53,9 +12,9 +5,3
5 38 Puchowicz Igor (Nz)
Sztukowski Łukasz (Nz)
Fiat CCS
K1
02:21,3 +40,3 +27,4
K2
Poz. # Kierowca
Pilot
Samochód
Klasa
Czas Do prow. Do poprz.
1 30 Wierzbicki Krzysztof (A. Podlaski)
Wierzbicka Agnieszka (Nz)
Peugeot 206
K2
01:39,8
2 31 Sianko Grzegorz (A. Podlaski)
Pliszka Jacek (A. Podlaski)
Honda Civic
K2
01:41,2 +1,4 +1,4
3 34 Czugan Artur (A. Podlaski)
Czugan Paweł (Nz)
Peugeot 106
K2
01:47,4 +7,6 +6,2
4 33 Lewko Hubert (A. Podlaski)
Kulina Dariusz (Nz)
Honda Civic
K2
01:49,2 +9,4 +1,8
5 32 Freino Michał (A. Podlaski)
Witczak Jakub (OKR)
Suzuki Swift
K2
01:49,6 +9,8 +0,4
6 37 Ostaszewski Michał (Nz)
Ostaszewski Marian (Nz)
Kia Sephia
K2
02:22,9 +43,1 +33,3
7 35 Pezowicz Piotr (Nz)
Półkośnik Karol (Nz)
Peugeot 206
K2
02:50,2 +1:10,4 +27,3
K3
Poz. # Kierowca
Pilot
Samochód
Klasa
Czas Do prow. Do poprz.
1 18 Miezian Michał (A. Podlaski)
Kunda Karol (Nz)
BMW 318TI
K3;RWD
01:36,4
2 3 Malinowski Marcin (A. Podlaski)
Suchocki Marek (Nz)
Ford Fiesta ST
K3
01:36,8 +0,4 +0,4
3 5 Siodmok Paweł (A. Podlaski)
Malinowski Michał (Nz)
Honda Civic TYPE-R
K3
01:37,8 +1,4 +1,0
4 20 Trchimczyk Radosław (A. Podlaski)
Bursiewicz Emil (A. Podlaski)
Renault Clio
K3
01:38,8 +2,4 +1,0
5 19 Grodzki Patryk (A. Podlaski)
Wyszkowski Wojciech (A. Podlaski)
BMW E30 1.8iS
K3;RWD
01:38,9 +2,5 +0,1
6 17 Naliwajko Piotr (A. Podlaski)
Woszczenko Katarzyna (Nz)
Opel Astra GSI
K3
01:40,1 +3,7 +1,2
7 29 Cisowski Norbert (Nz)
Kościuk Rafał (Nz)
BMW 318TI
K3;RWD
01:40,9 +4,5 +0,8
8 21 Wysocki Grzegorz (A. Podlaski)
Siłkowaski Szymon (Nz)
Peugeot 206
K3
01:43,9 +7,5 +3,0
9 27 Rybicki Michał (A. Podlaski)
Kozłowski Damian (Nz)
BMW 318is
K3;RWD
01:45,9 +9,5 +2,0
10 25 Wysocki Grzegorz (A. Podlaski)
Terpiłowski Krzysztof (Nz)
Nissan Almera N15 GTi
K3
01:47,5 +11,1 +1,6
11 26 Karpienia Borys (Nz)
Kołodziejczyk Łukasz (Nz)
BMW E36 320i
K3;RWD
01:48,1 +11,7 +0,6
12 28 Kucbor Dawid (Nz)
Kucbor Rafał (Nz)
BMW E36 1.8is
K3;RWD
01:54,0 +17,6 +5,9
13 24 Kizling Artur (Nz)
Kujawa Krzysztof (Nz)
BMW E36
K3;RWD
02:02,4 +26,0 +8,4
14 22 Walewski Bartosz (A. Podlaski)
Przekop Mateusz (Nz)
BMW 318iS
K3;RWD
02:14,7 +38,3 +12,3
K4
Poz. # Kierowca
Pilot
Samochód
Klasa
Czas Do prow. Do poprz.
1 1 Wasilewski Tomasz (A. Podlaski)
Drausal Martyna (Nz.)
Mitsubishi Lancer EVOX
K4
01:32,7
2 4 Tumiel Adam (A. Podlaski)
Bitowski Konrad (Nz)
Subaru Impreza
K4
01:36,3 +3,6 +3,6
3 2 Jedliński Daniel (A. Suwalski)
Grześko Andrzej (A. Podlaski)
BMW 323Ti
K4;RWD
01:36,4 +3,7 +0,1
4 10 Pyłkowski Piotr (A. Podlaski)
Pezowicz Paweł (Nz)
Opel Corsa
K4
01:36,9 +4,2 +0,5
5 7 Modzelewski Paweł (Nz)
Nieścier Wojciech (Nz)
BMW E36TI
K4;RWD
01:37,5 +4,8 +0,6
6 6 Kamiński Piotr (A. Podlaski)
Struk Tomasz (Nz)
Subaru Impreza
K4
01:41,7 +9,0 +4,2
7 8 Sadowski Paweł (A. Podlaski)
Bagan Paweł (Nz)
BMW
K4;RWD
01:42,4 +9,7 +0,7
8 16 Godlewski Leszek (Nz)
Przystupa Milena (Nz)
BMW 316I
K4;RWD
01:43,5 +10,8 +1,1
9 14 Ciulkin Szymon (Nz)
Lebiedziński Krzysztof (Nz)
BMW COMPACT 328
K4;RWD
01:46,2 +13,5 +2,7
10 11 Bogdan Bartosz (A. Podlaski)
Dec Grzegorz (Nz)
Abarth 500
K4
01:55,4 +22,7 +9,2
11 12 Waszkuć Karol (Nz)
Kozakiewicz Michał (Nz)
BMW M3
K4
02:14,6 +41,9 +19,2
12 9 Wawdziejczuk Adam (Nz)
Karawajczyk Paweł (Nz)
BMW 323
K4;RWD
02:26,1 +53,4 +11,5
Gość
Poz. # Kierowca
Pilot
Samochód
Klasa
Czas Do prow. Do poprz.
1 44 Saulevicius Dariusz (AG RACING)
Zawinowska Magdalena (Nz.)
Skoda Fabia RS
Gość
01:46,9
2 45 Siereda Bartosz (A. Podlaski)
Łapiński Maciej (Nz)
BMW 316
Gość
01:51,9 +5,0 +5,0
RWD
Poz. # Kierowca
Pilot
Samochód
Klasa
Czas Do prow. Do poprz.
1 2 Jedliński Daniel (A. Suwalski)
Grześko Andrzej (A. Podlaski)
BMW 323Ti
K4;RWD
01:36,4
= 18 Miezian Michał (A. Podlaski)
Kunda Karol (Nz)
BMW 318TI
K3;RWD
01:36,4 +0,0 +0,0
3 7 Modzelewski Paweł (Nz)
Nieścier Wojciech (Nz)
BMW E36TI
K4;RWD
01:37,5 +1,1 +1,1
4 19 Grodzki Patryk (A. Podlaski)
Wyszkowski Wojciech (A. Podlaski)
BMW E30 1.8iS
K3;RWD
01:38,9 +2,5 +1,4
5 29 Cisowski Norbert (Nz)
Kościuk Rafał (Nz)
BMW 318TI
K3;RWD
01:40,9 +4,5 +2,0
6 8 Sadowski Paweł (A. Podlaski)
Bagan Paweł (Nz)
BMW
K4;RWD
01:42,4 +6,0 +1,5
7 16 Godlewski Leszek (Nz)
Przystupa Milena (Nz)
BMW 316I
K4;RWD
01:43,5 +7,1 +1,1
8 27 Rybicki Michał (A. Podlaski)
Kozłowski Damian (Nz)
BMW 318is
K3;RWD
01:45,9 +9,5 +2,4
9 14 Ciulkin Szymon (Nz)
Lebiedziński Krzysztof (Nz)
BMW COMPACT 328
K4;RWD
01:46,2 +9,8 +0,3
10 26 Karpienia Borys (Nz)
Kołodziejczyk Łukasz (Nz)
BMW E36 320i
K3;RWD
01:48,1 +11,7 +1,9
11 28 Kucbor Dawid (Nz)
Kucbor Rafał (Nz)
BMW E36 1.8is
K3;RWD
01:54,0 +17,6 +5,9
12 24 Kizling Artur (Nz)
Kujawa Krzysztof (Nz)
BMW E36
K3;RWD
02:02,4 +26,0 +8,4
13 22 Walewski Bartosz (A. Podlaski)
Przekop Mateusz (Nz)
BMW 318iS
K3;RWD
02:14,7 +38,3 +12,3
14 9 Wawdziejczuk Adam (Nz)
Karawajczyk Paweł (Nz)
BMW 323
K4;RWD
02:26,1 +49,7 +11,4