Wyniki NA PS TOR 3

Ostatni na mecie:

Poz. # Kierowca
Pilot
Samochód
Klasa
Czas Do prow. Do poprz.
1 35 Pezowicz Piotr (Nz)
Półkośnik Karol (Nz)
Peugeot 206
K2
02:42,6
Generalna
Poz. # Kierowca
Pilot
Samochód
Klasa
Czas Do prow. Do poprz.
1 1 Wasilewski Tomasz (A. Podlaski)
Drausal Martyna (Nz.)
Mitsubishi Lancer EVOX
K4
02:03,7
2 10 Pyłkowski Piotr (A. Podlaski)
Pezowicz Paweł (Nz)
Opel Corsa
K4
02:06,6 +2,9 +2,9
3 22 Walewski Bartosz (A. Podlaski)
Przekop Mateusz (Nz)
BMW 318iS
K3;RWD
02:08,2 +4,5 +1,6
4 2 Jedliński Daniel (A. Suwalski)
Grześko Andrzej (A. Podlaski)
BMW 323Ti
K4;RWD
02:09,2 +5,5 +1,0
5 7 Modzelewski Paweł (Nz)
Nieścier Wojciech (Nz)
BMW E36TI
K4;RWD
02:09,9 +6,2 +0,7
6 18 Miezian Michał (A. Podlaski)
Kunda Karol (Nz)
BMW 318TI
K3;RWD
02:11,3 +7,6 +1,4
7 5 Siodmok Paweł (A. Podlaski)
Malinowski Michał (Nz)
Honda Civic TYPE-R
K3
02:11,4 +7,7 +0,1
= 3 Malinowski Marcin (A. Podlaski)
Suchocki Marek (Nz)
Ford Fiesta ST
K3
02:11,4 +7,7 +0,0
9 6 Kamiński Piotr (A. Podlaski)
Struk Tomasz (Nz)
Subaru Impreza
K4
02:11,5 +7,8 +0,1
10 17 Naliwajko Piotr (A. Podlaski)
Woszczenko Katarzyna (Nz)
Opel Astra GSI
K3
02:11,6 +7,9 +0,1
11 8 Sadowski Paweł (A. Podlaski)
Bagan Paweł (Nz)
BMW
K4;RWD
02:12,2 +8,5 +0,6
12 4 Tumiel Adam (A. Podlaski)
Bitowski Konrad (Nz)
Subaru Impreza
K4
02:12,9 +9,2 +0,7
13 20 Trchimczyk Radosław (A. Podlaski)
Bursiewicz Emil (A. Podlaski)
Renault Clio
K3
02:13,7 +10,0 +0,8
14 16 Godlewski Leszek (Nz)
Przystupa Milena (Nz)
BMW 316I
K4;RWD
02:14,1 +10,4 +0,4
15 31 Sianko Grzegorz (A. Podlaski)
Pliszka Jacek (A. Podlaski)
Honda Civic
K2
02:15,9 +12,2 +1,8
16 19 Grodzki Patryk (A. Podlaski)
Wyszkowski Wojciech (A. Podlaski)
BMW E30 1.8iS
K3;RWD
02:16,2 +12,5 +0,3
17 29 Cisowski Norbert (Nz)
Kościuk Rafał (Nz)
BMW 318TI
K3;RWD
02:16,7 +13,0 +0,5
18 38 Puchowicz Igor (Nz)
Sztukowski Łukasz (Nz)
Fiat CCS
K1
02:17,7 +14,0 +1,0
19 25 Wysocki Grzegorz (A. Podlaski)
Terpiłowski Krzysztof (Nz)
Nissan Almera N15 GTi
K3
02:18,0 +14,3 +0,3
20 39 Sochacki Piotr (A. Podlaski)
Jarmoc Maciej (Nz)
Fiat Punto
K1
02:18,6 +14,9 +0,6
21 37 Ostaszewski Michał (Nz)
Ostaszewski Marian (Nz)
Kia Sephia
K2
02:19,5 +15,8 +0,9
= 40 Sikorski Krzysztof (A. Podlaski)
Bura Michał (Nz)
Fiat Cinquecento
K1
02:19,5 +15,8 +0,0
23 21 Wysocki Grzegorz (A. Podlaski)
Siłkowaski Szymon (Nz)
Peugeot 206
K3
02:19,9 +16,2 +0,4
= 9 Wawdziejczuk Adam (Nz)
Karawajczyk Paweł (Nz)
BMW 323
K4;RWD
02:19,9 +16,2 +0,0
25 30 Wierzbicki Krzysztof (A. Podlaski)
Wierzbicka Agnieszka (Nz)
Peugeot 206
K2
02:20,6 +16,9 +0,7
26 26 Karpienia Borys (Nz)
Kołodziejczyk Łukasz (Nz)
BMW E36 320i
K3;RWD
02:21,0 +17,3 +0,4
27 41 Falkowski Emil (A. Podlaski)
Sala Conrad (Nz)
Nissan Micra K12
K1
02:21,4 +17,7 +0,4
28 43 Radziwoniuk Paweł (Nz)
Kozaczuk Paweł (Nz)
Fiat Seicento
K1
02:23,4 +19,7 +2,0
29 34 Czugan Artur (A. Podlaski)
Czugan Paweł (Nz)
Peugeot 106
K2
02:23,9 +20,2 +0,5
30 14 Ciulkin Szymon (Nz)
Lebiedziński Krzysztof (Nz)
BMW COMPACT 328
K4;RWD
02:24,6 +20,9 +0,7
= 27 Rybicki Michał (A. Podlaski)
Kozłowski Damian (Nz)
BMW 318is
K3;RWD
02:24,6 +20,9 +0,0
32 33 Lewko Hubert (A. Podlaski)
Kulina Dariusz (Nz)
Honda Civic
K2
02:26,8 +23,1 +2,2
33 12 Waszkuć Karol (Nz)
Kozakiewicz Michał (Nz)
BMW M3
K4
02:28,5 +24,8 +1,7
34 28 Kucbor Dawid (Nz)
Kucbor Rafał (Nz)
BMW E36 1.8is
K3;RWD
02:29,0 +25,3 +0,5
35 32 Freino Michał (A. Podlaski)
Witczak Jakub (OKR)
Suzuki Swift
K2
02:33,3 +29,6 +4,3
36 24 Kizling Artur (Nz)
Kujawa Krzysztof (Nz)
BMW E36
K3;RWD
02:36,9 +33,2 +3,6
37 11 Bogdan Bartosz (A. Podlaski)
Dec Grzegorz (Nz)
Abarth 500
K4
02:41,8 +38,1 +4,9
38 35 Pezowicz Piotr (Nz)
Półkośnik Karol (Nz)
Peugeot 206
K2
02:42,6 +38,9 +0,8
K1
Poz. # Kierowca
Pilot
Samochód
Klasa
Czas Do prow. Do poprz.
1 38 Puchowicz Igor (Nz)
Sztukowski Łukasz (Nz)
Fiat CCS
K1
02:17,7
2 39 Sochacki Piotr (A. Podlaski)
Jarmoc Maciej (Nz)
Fiat Punto
K1
02:18,6 +0,9 +0,9
3 40 Sikorski Krzysztof (A. Podlaski)
Bura Michał (Nz)
Fiat Cinquecento
K1
02:19,5 +1,8 +0,9
4 41 Falkowski Emil (A. Podlaski)
Sala Conrad (Nz)
Nissan Micra K12
K1
02:21,4 +3,7 +1,9
5 43 Radziwoniuk Paweł (Nz)
Kozaczuk Paweł (Nz)
Fiat Seicento
K1
02:23,4 +5,7 +2,0
K2
Poz. # Kierowca
Pilot
Samochód
Klasa
Czas Do prow. Do poprz.
1 31 Sianko Grzegorz (A. Podlaski)
Pliszka Jacek (A. Podlaski)
Honda Civic
K2
02:15,9
2 37 Ostaszewski Michał (Nz)
Ostaszewski Marian (Nz)
Kia Sephia
K2
02:19,5 +3,6 +3,6
3 30 Wierzbicki Krzysztof (A. Podlaski)
Wierzbicka Agnieszka (Nz)
Peugeot 206
K2
02:20,6 +4,7 +1,1
4 34 Czugan Artur (A. Podlaski)
Czugan Paweł (Nz)
Peugeot 106
K2
02:23,9 +8,0 +3,3
5 33 Lewko Hubert (A. Podlaski)
Kulina Dariusz (Nz)
Honda Civic
K2
02:26,8 +10,9 +2,9
6 32 Freino Michał (A. Podlaski)
Witczak Jakub (OKR)
Suzuki Swift
K2
02:33,3 +17,4 +6,5
7 35 Pezowicz Piotr (Nz)
Półkośnik Karol (Nz)
Peugeot 206
K2
02:42,6 +26,7 +9,3
K3
Poz. # Kierowca
Pilot
Samochód
Klasa
Czas Do prow. Do poprz.
1 22 Walewski Bartosz (A. Podlaski)
Przekop Mateusz (Nz)
BMW 318iS
K3;RWD
02:08,2
2 18 Miezian Michał (A. Podlaski)
Kunda Karol (Nz)
BMW 318TI
K3;RWD
02:11,3 +3,1 +3,1
3 5 Siodmok Paweł (A. Podlaski)
Malinowski Michał (Nz)
Honda Civic TYPE-R
K3
02:11,4 +3,2 +0,1
= 3 Malinowski Marcin (A. Podlaski)
Suchocki Marek (Nz)
Ford Fiesta ST
K3
02:11,4 +3,2 +0,0
5 17 Naliwajko Piotr (A. Podlaski)
Woszczenko Katarzyna (Nz)
Opel Astra GSI
K3
02:11,6 +3,4 +0,2
6 20 Trchimczyk Radosław (A. Podlaski)
Bursiewicz Emil (A. Podlaski)
Renault Clio
K3
02:13,7 +5,5 +2,1
7 19 Grodzki Patryk (A. Podlaski)
Wyszkowski Wojciech (A. Podlaski)
BMW E30 1.8iS
K3;RWD
02:16,2 +8,0 +2,5
8 29 Cisowski Norbert (Nz)
Kościuk Rafał (Nz)
BMW 318TI
K3;RWD
02:16,7 +8,5 +0,5
9 25 Wysocki Grzegorz (A. Podlaski)
Terpiłowski Krzysztof (Nz)
Nissan Almera N15 GTi
K3
02:18,0 +9,8 +1,3
10 21 Wysocki Grzegorz (A. Podlaski)
Siłkowaski Szymon (Nz)
Peugeot 206
K3
02:19,9 +11,7 +1,9
11 26 Karpienia Borys (Nz)
Kołodziejczyk Łukasz (Nz)
BMW E36 320i
K3;RWD
02:21,0 +12,8 +1,1
12 27 Rybicki Michał (A. Podlaski)
Kozłowski Damian (Nz)
BMW 318is
K3;RWD
02:24,6 +16,4 +3,6
13 28 Kucbor Dawid (Nz)
Kucbor Rafał (Nz)
BMW E36 1.8is
K3;RWD
02:29,0 +20,8 +4,4
14 24 Kizling Artur (Nz)
Kujawa Krzysztof (Nz)
BMW E36
K3;RWD
02:36,9 +28,7 +7,9
K4
Poz. # Kierowca
Pilot
Samochód
Klasa
Czas Do prow. Do poprz.
1 1 Wasilewski Tomasz (A. Podlaski)
Drausal Martyna (Nz.)
Mitsubishi Lancer EVOX
K4
02:03,7
2 10 Pyłkowski Piotr (A. Podlaski)
Pezowicz Paweł (Nz)
Opel Corsa
K4
02:06,6 +2,9 +2,9
3 2 Jedliński Daniel (A. Suwalski)
Grześko Andrzej (A. Podlaski)
BMW 323Ti
K4;RWD
02:09,2 +5,5 +2,6
4 7 Modzelewski Paweł (Nz)
Nieścier Wojciech (Nz)
BMW E36TI
K4;RWD
02:09,9 +6,2 +0,7
5 6 Kamiński Piotr (A. Podlaski)
Struk Tomasz (Nz)
Subaru Impreza
K4
02:11,5 +7,8 +1,6
6 8 Sadowski Paweł (A. Podlaski)
Bagan Paweł (Nz)
BMW
K4;RWD
02:12,2 +8,5 +0,7
7 4 Tumiel Adam (A. Podlaski)
Bitowski Konrad (Nz)
Subaru Impreza
K4
02:12,9 +9,2 +0,7
8 16 Godlewski Leszek (Nz)
Przystupa Milena (Nz)
BMW 316I
K4;RWD
02:14,1 +10,4 +1,2
9 9 Wawdziejczuk Adam (Nz)
Karawajczyk Paweł (Nz)
BMW 323
K4;RWD
02:19,9 +16,2 +5,8
10 14 Ciulkin Szymon (Nz)
Lebiedziński Krzysztof (Nz)
BMW COMPACT 328
K4;RWD
02:24,6 +20,9 +4,7
11 12 Waszkuć Karol (Nz)
Kozakiewicz Michał (Nz)
BMW M3
K4
02:28,5 +24,8 +3,9
12 11 Bogdan Bartosz (A. Podlaski)
Dec Grzegorz (Nz)
Abarth 500
K4
02:41,8 +38,1 +13,3
Gość
Poz. # Kierowca
Pilot
Samochód
Klasa
Czas Do prow. Do poprz.
1 44 Saulevicius Dariusz (AG RACING)
Zawinowska Magdalena (Nz.)
Skoda Fabia RS
Gość
02:25,6
2 45 Siereda Bartosz (A. Podlaski)
Łapiński Maciej (Nz)
BMW 316
Gość
03:53,2 +1:27,6 +1:27,6
RWD
Poz. # Kierowca
Pilot
Samochód
Klasa
Czas Do prow. Do poprz.
1 22 Walewski Bartosz (A. Podlaski)
Przekop Mateusz (Nz)
BMW 318iS
K3;RWD
02:08,2
2 2 Jedliński Daniel (A. Suwalski)
Grześko Andrzej (A. Podlaski)
BMW 323Ti
K4;RWD
02:09,2 +1,0 +1,0
3 7 Modzelewski Paweł (Nz)
Nieścier Wojciech (Nz)
BMW E36TI
K4;RWD
02:09,9 +1,7 +0,7
4 18 Miezian Michał (A. Podlaski)
Kunda Karol (Nz)
BMW 318TI
K3;RWD
02:11,3 +3,1 +1,4
5 8 Sadowski Paweł (A. Podlaski)
Bagan Paweł (Nz)
BMW
K4;RWD
02:12,2 +4,0 +0,9
6 16 Godlewski Leszek (Nz)
Przystupa Milena (Nz)
BMW 316I
K4;RWD
02:14,1 +5,9 +1,9
7 19 Grodzki Patryk (A. Podlaski)
Wyszkowski Wojciech (A. Podlaski)
BMW E30 1.8iS
K3;RWD
02:16,2 +8,0 +2,1
8 29 Cisowski Norbert (Nz)
Kościuk Rafał (Nz)
BMW 318TI
K3;RWD
02:16,7 +8,5 +0,5
9 9 Wawdziejczuk Adam (Nz)
Karawajczyk Paweł (Nz)
BMW 323
K4;RWD
02:19,9 +11,7 +3,2
10 26 Karpienia Borys (Nz)
Kołodziejczyk Łukasz (Nz)
BMW E36 320i
K3;RWD
02:21,0 +12,8 +1,1
11 14 Ciulkin Szymon (Nz)
Lebiedziński Krzysztof (Nz)
BMW COMPACT 328
K4;RWD
02:24,6 +16,4 +3,6
= 27 Rybicki Michał (A. Podlaski)
Kozłowski Damian (Nz)
BMW 318is
K3;RWD
02:24,6 +16,4 +0,0
13 28 Kucbor Dawid (Nz)
Kucbor Rafał (Nz)
BMW E36 1.8is
K3;RWD
02:29,0 +20,8 +4,4
14 24 Kizling Artur (Nz)
Kujawa Krzysztof (Nz)
BMW E36
K3;RWD
02:36,9 +28,7 +7,9