Wyniki NA PS TOR 4 Nocne Trofeum Monte Krywlany

Ostatni na mecie:

Poz. # Kierowca
Pilot
Samochód
Klasa
Czas Do prow. Do poprz.
1 1 Wasilewski Tomasz (A. Podlaski)
Drausal Martyna (Nz.)
Mitsubishi Lancer EVOX
K4
02:05,8
Generalna
Poz. # Kierowca
Pilot
Samochód
Klasa
Czas Do prow. Do poprz.
1 1 Wasilewski Tomasz (A. Podlaski)
Drausal Martyna (Nz.)
Mitsubishi Lancer EVOX
K4
02:05,8
2 22 Walewski Bartosz (A. Podlaski)
Przekop Mateusz (Nz)
BMW 318iS
K3;RWD
02:08,5 +2,7 +2,7
3 2 Jedliński Daniel (A. Suwalski)
Grześko Andrzej (A. Podlaski)
BMW 323Ti
K4;RWD
02:10,1 +4,3 +1,6
4 18 Miezian Michał (A. Podlaski)
Kunda Karol (Nz)
BMW 318TI
K3;RWD
02:10,7 +4,9 +0,6
5 10 Pyłkowski Piotr (A. Podlaski)
Pezowicz Paweł (Nz)
Opel Corsa
K4
02:11,2 +5,4 +0,5
6 4 Tumiel Adam (A. Podlaski)
Bitowski Konrad (Nz)
Subaru Impreza
K4
02:12,8 +7,0 +1,6
7 6 Kamiński Piotr (A. Podlaski)
Struk Tomasz (Nz)
Subaru Impreza
K4
02:13,0 +7,2 +0,2
8 7 Modzelewski Paweł (Nz)
Nieścier Wojciech (Nz)
BMW E36TI
K4;RWD
02:14,1 +8,3 +1,1
9 39 Sochacki Piotr (A. Podlaski)
Jarmoc Maciej (Nz)
Fiat Punto
K1
02:14,9 +9,1 +0,8
10 17 Naliwajko Piotr (A. Podlaski)
Woszczenko Katarzyna (Nz)
Opel Astra GSI
K3
02:15,5 +9,7 +0,6
11 3 Malinowski Marcin (A. Podlaski)
Suchocki Marek (Nz)
Ford Fiesta ST
K3
02:15,6 +9,8 +0,1
12 5 Siodmok Paweł (A. Podlaski)
Malinowski Michał (Nz)
Honda Civic TYPE-R
K3
02:15,8 +10,0 +0,2
= 16 Godlewski Leszek (Nz)
Przystupa Milena (Nz)
BMW 316I
K4;RWD
02:15,8 +10,0 +0,0
14 8 Sadowski Paweł (A. Podlaski)
Bagan Paweł (Nz)
BMW
K4;RWD
02:16,9 +11,1 +1,1
15 19 Grodzki Patryk (A. Podlaski)
Wyszkowski Wojciech (A. Podlaski)
BMW E30 1.8iS
K3;RWD
02:17,7 +11,9 +0,8
16 38 Puchowicz Igor (Nz)
Sztukowski Łukasz (Nz)
Fiat CCS
K1
02:17,8 +12,0 +0,1
17 20 Trchimczyk Radosław (A. Podlaski)
Bursiewicz Emil (A. Podlaski)
Renault Clio
K3
02:18,0 +12,2 +0,2
18 31 Sianko Grzegorz (A. Podlaski)
Pliszka Jacek (A. Podlaski)
Honda Civic
K2
02:18,2 +12,4 +0,2
19 25 Wysocki Grzegorz (A. Podlaski)
Terpiłowski Krzysztof (Nz)
Nissan Almera N15 GTi
K3
02:19,3 +13,5 +1,1
20 21 Wysocki Grzegorz (A. Podlaski)
Siłkowaski Szymon (Nz)
Peugeot 206
K3
02:20,8 +15,0 +1,5
21 40 Sikorski Krzysztof (A. Podlaski)
Bura Michał (Nz)
Fiat Cinquecento
K1
02:21,1 +15,3 +0,3
22 30 Wierzbicki Krzysztof (A. Podlaski)
Wierzbicka Agnieszka (Nz)
Peugeot 206
K2
02:22,1 +16,3 +1,0
23 37 Ostaszewski Michał (Nz)
Ostaszewski Marian (Nz)
Kia Sephia
K2
02:22,4 +16,6 +0,3
= 9 Wawdziejczuk Adam (Nz)
Karawajczyk Paweł (Nz)
BMW 323
K4;RWD
02:22,4 +16,6 +0,0
25 43 Radziwoniuk Paweł (Nz)
Kozaczuk Paweł (Nz)
Fiat Seicento
K1
02:22,9 +17,1 +0,5
= 27 Rybicki Michał (A. Podlaski)
Kozłowski Damian (Nz)
BMW 318is
K3;RWD
02:22,9 +17,1 +0,0
27 41 Falkowski Emil (A. Podlaski)
Sala Conrad (Nz)
Nissan Micra K12
K1
02:25,7 +19,9 +2,8
28 14 Ciulkin Szymon (Nz)
Lebiedziński Krzysztof (Nz)
BMW COMPACT 328
K4;RWD
02:26,1 +20,3 +0,4
29 34 Czugan Artur (A. Podlaski)
Czugan Paweł (Nz)
Peugeot 106
K2
02:26,6 +20,8 +0,5
30 33 Lewko Hubert (A. Podlaski)
Kulina Dariusz (Nz)
Honda Civic
K2
02:28,0 +22,2 +1,4
31 11 Bogdan Bartosz (A. Podlaski)
Dec Grzegorz (Nz)
Abarth 500
K4
02:30,0 +24,2 +2,0
32 12 Waszkuć Karol (Nz)
Kozakiewicz Michał (Nz)
BMW M3
K4
02:31,3 +25,5 +1,3
33 28 Kucbor Dawid (Nz)
Kucbor Rafał (Nz)
BMW E36 1.8is
K3;RWD
02:32,7 +26,9 +1,4
34 32 Freino Michał (A. Podlaski)
Witczak Jakub (OKR)
Suzuki Swift
K2
02:33,6 +27,8 +0,9
35 26 Karpienia Borys (Nz)
Kołodziejczyk Łukasz (Nz)
BMW E36 320i
K3;RWD
02:34,8 +29,0 +1,2
36 35 Pezowicz Piotr (Nz)
Półkośnik Karol (Nz)
Peugeot 206
K2
02:39,3 +33,5 +4,5
37 36 Janczuk Adrian (A. Podlaski)
Gierasimiuk Marcin Jarosław (Nz)
Ford Escort
K2
03:02,5 +56,7 +23,2
38 24 Kizling Artur (Nz)
Kujawa Krzysztof (Nz)
BMW E36
K3;RWD
03:09,3 +1:03,5 +6,8
K1
Poz. # Kierowca
Pilot
Samochód
Klasa
Czas Do prow. Do poprz.
1 39 Sochacki Piotr (A. Podlaski)
Jarmoc Maciej (Nz)
Fiat Punto
K1
02:14,9
2 38 Puchowicz Igor (Nz)
Sztukowski Łukasz (Nz)
Fiat CCS
K1
02:17,8 +2,9 +2,9
3 40 Sikorski Krzysztof (A. Podlaski)
Bura Michał (Nz)
Fiat Cinquecento
K1
02:21,1 +6,2 +3,3
4 43 Radziwoniuk Paweł (Nz)
Kozaczuk Paweł (Nz)
Fiat Seicento
K1
02:22,9 +8,0 +1,8
5 41 Falkowski Emil (A. Podlaski)
Sala Conrad (Nz)
Nissan Micra K12
K1
02:25,7 +10,8 +2,8
K2
Poz. # Kierowca
Pilot
Samochód
Klasa
Czas Do prow. Do poprz.
1 31 Sianko Grzegorz (A. Podlaski)
Pliszka Jacek (A. Podlaski)
Honda Civic
K2
02:18,2
2 30 Wierzbicki Krzysztof (A. Podlaski)
Wierzbicka Agnieszka (Nz)
Peugeot 206
K2
02:22,1 +3,9 +3,9
3 37 Ostaszewski Michał (Nz)
Ostaszewski Marian (Nz)
Kia Sephia
K2
02:22,4 +4,2 +0,3
4 34 Czugan Artur (A. Podlaski)
Czugan Paweł (Nz)
Peugeot 106
K2
02:26,6 +8,4 +4,2
5 33 Lewko Hubert (A. Podlaski)
Kulina Dariusz (Nz)
Honda Civic
K2
02:28,0 +9,8 +1,4
6 32 Freino Michał (A. Podlaski)
Witczak Jakub (OKR)
Suzuki Swift
K2
02:33,6 +15,4 +5,6
7 35 Pezowicz Piotr (Nz)
Półkośnik Karol (Nz)
Peugeot 206
K2
02:39,3 +21,1 +5,7
8 36 Janczuk Adrian (A. Podlaski)
Gierasimiuk Marcin Jarosław (Nz)
Ford Escort
K2
03:02,5 +44,3 +23,2
K3
Poz. # Kierowca
Pilot
Samochód
Klasa
Czas Do prow. Do poprz.
1 22 Walewski Bartosz (A. Podlaski)
Przekop Mateusz (Nz)
BMW 318iS
K3;RWD
02:08,5
2 18 Miezian Michał (A. Podlaski)
Kunda Karol (Nz)
BMW 318TI
K3;RWD
02:10,7 +2,2 +2,2
3 17 Naliwajko Piotr (A. Podlaski)
Woszczenko Katarzyna (Nz)
Opel Astra GSI
K3
02:15,5 +7,0 +4,8
4 3 Malinowski Marcin (A. Podlaski)
Suchocki Marek (Nz)
Ford Fiesta ST
K3
02:15,6 +7,1 +0,1
5 5 Siodmok Paweł (A. Podlaski)
Malinowski Michał (Nz)
Honda Civic TYPE-R
K3
02:15,8 +7,3 +0,2
6 19 Grodzki Patryk (A. Podlaski)
Wyszkowski Wojciech (A. Podlaski)
BMW E30 1.8iS
K3;RWD
02:17,7 +9,2 +1,9
7 20 Trchimczyk Radosław (A. Podlaski)
Bursiewicz Emil (A. Podlaski)
Renault Clio
K3
02:18,0 +9,5 +0,3
8 25 Wysocki Grzegorz (A. Podlaski)
Terpiłowski Krzysztof (Nz)
Nissan Almera N15 GTi
K3
02:19,3 +10,8 +1,3
9 21 Wysocki Grzegorz (A. Podlaski)
Siłkowaski Szymon (Nz)
Peugeot 206
K3
02:20,8 +12,3 +1,5
10 27 Rybicki Michał (A. Podlaski)
Kozłowski Damian (Nz)
BMW 318is
K3;RWD
02:22,9 +14,4 +2,1
11 28 Kucbor Dawid (Nz)
Kucbor Rafał (Nz)
BMW E36 1.8is
K3;RWD
02:32,7 +24,2 +9,8
12 26 Karpienia Borys (Nz)
Kołodziejczyk Łukasz (Nz)
BMW E36 320i
K3;RWD
02:34,8 +26,3 +2,1
13 24 Kizling Artur (Nz)
Kujawa Krzysztof (Nz)
BMW E36
K3;RWD
03:09,3 +1:00,8 +34,5
K4
Poz. # Kierowca
Pilot
Samochód
Klasa
Czas Do prow. Do poprz.
1 1 Wasilewski Tomasz (A. Podlaski)
Drausal Martyna (Nz.)
Mitsubishi Lancer EVOX
K4
02:05,8
2 2 Jedliński Daniel (A. Suwalski)
Grześko Andrzej (A. Podlaski)
BMW 323Ti
K4;RWD
02:10,1 +4,3 +4,3
3 10 Pyłkowski Piotr (A. Podlaski)
Pezowicz Paweł (Nz)
Opel Corsa
K4
02:11,2 +5,4 +1,1
4 4 Tumiel Adam (A. Podlaski)
Bitowski Konrad (Nz)
Subaru Impreza
K4
02:12,8 +7,0 +1,6
5 6 Kamiński Piotr (A. Podlaski)
Struk Tomasz (Nz)
Subaru Impreza
K4
02:13,0 +7,2 +0,2
6 7 Modzelewski Paweł (Nz)
Nieścier Wojciech (Nz)
BMW E36TI
K4;RWD
02:14,1 +8,3 +1,1
7 16 Godlewski Leszek (Nz)
Przystupa Milena (Nz)
BMW 316I
K4;RWD
02:15,8 +10,0 +1,7
8 8 Sadowski Paweł (A. Podlaski)
Bagan Paweł (Nz)
BMW
K4;RWD
02:16,9 +11,1 +1,1
9 9 Wawdziejczuk Adam (Nz)
Karawajczyk Paweł (Nz)
BMW 323
K4;RWD
02:22,4 +16,6 +5,5
10 14 Ciulkin Szymon (Nz)
Lebiedziński Krzysztof (Nz)
BMW COMPACT 328
K4;RWD
02:26,1 +20,3 +3,7
11 11 Bogdan Bartosz (A. Podlaski)
Dec Grzegorz (Nz)
Abarth 500
K4
02:30,0 +24,2 +3,9
12 12 Waszkuć Karol (Nz)
Kozakiewicz Michał (Nz)
BMW M3
K4
02:31,3 +25,5 +1,3
Gość
Poz. # Kierowca
Pilot
Samochód
Klasa
Czas Do prow. Do poprz.
1 44 Saulevicius Dariusz (AG RACING)
Zawinowska Magdalena (Nz.)
Skoda Fabia RS
Gość
02:22,1
RWD
Poz. # Kierowca
Pilot
Samochód
Klasa
Czas Do prow. Do poprz.
1 22 Walewski Bartosz (A. Podlaski)
Przekop Mateusz (Nz)
BMW 318iS
K3;RWD
02:08,5
2 2 Jedliński Daniel (A. Suwalski)
Grześko Andrzej (A. Podlaski)
BMW 323Ti
K4;RWD
02:10,1 +1,6 +1,6
3 18 Miezian Michał (A. Podlaski)
Kunda Karol (Nz)
BMW 318TI
K3;RWD
02:10,7 +2,2 +0,6
4 7 Modzelewski Paweł (Nz)
Nieścier Wojciech (Nz)
BMW E36TI
K4;RWD
02:14,1 +5,6 +3,4
5 16 Godlewski Leszek (Nz)
Przystupa Milena (Nz)
BMW 316I
K4;RWD
02:15,8 +7,3 +1,7
6 8 Sadowski Paweł (A. Podlaski)
Bagan Paweł (Nz)
BMW
K4;RWD
02:16,9 +8,4 +1,1
7 19 Grodzki Patryk (A. Podlaski)
Wyszkowski Wojciech (A. Podlaski)
BMW E30 1.8iS
K3;RWD
02:17,7 +9,2 +0,8
8 9 Wawdziejczuk Adam (Nz)
Karawajczyk Paweł (Nz)
BMW 323
K4;RWD
02:22,4 +13,9 +4,7
9 27 Rybicki Michał (A. Podlaski)
Kozłowski Damian (Nz)
BMW 318is
K3;RWD
02:22,9 +14,4 +0,5
10 14 Ciulkin Szymon (Nz)
Lebiedziński Krzysztof (Nz)
BMW COMPACT 328
K4;RWD
02:26,1 +17,6 +3,2
11 28 Kucbor Dawid (Nz)
Kucbor Rafał (Nz)
BMW E36 1.8is
K3;RWD
02:32,7 +24,2 +6,6
12 26 Karpienia Borys (Nz)
Kołodziejczyk Łukasz (Nz)
BMW E36 320i
K3;RWD
02:34,8 +26,3 +2,1
13 24 Kizling Artur (Nz)
Kujawa Krzysztof (Nz)
BMW E36
K3;RWD
03:09,3 +1:00,8 +34,5