Wyniki PO PS TOR 4 Nocne Trofeum Monte Krywlany

Generalna
Poz. # Kierowca
Pilot
Samochód
Team
Klasa Czas Do prow. Do poprz.
1 1 Wasilewski Tomasz (A. Podlaski)
Drausal Martyna (Nz.)
Mitsubishi Lancer EVOX
FIT FORMULA
K4 07:51,0
2 2 Jedliński Daniel (A. Suwalski)
Grześko Andrzej (A. Podlaski)
BMW 323Ti
Miejsce na Twoją Reklamę Rally Team
K4;RWD 08:07,3 +16,3 +16,3
3 18 Miezian Michał (A. Podlaski)
Kunda Karol (Nz)
BMW 318TI
K3;RWD 08:11,0 +20,0 +3,7
4 4 Tumiel Adam (A. Podlaski)
Bitowski Konrad (Nz)
Subaru Impreza
T-TRANS
K4 08:17,2 +26,2 +6,2
5 6 Kamiński Piotr (A. Podlaski)
Struk Tomasz (Nz)
Subaru Impreza
K4 08:19,5 +28,5 +2,3
6 5 Siodmok Paweł (A. Podlaski)
Malinowski Michał (Nz)
Honda Civic TYPE-R
TAS MOBILERENT RACING TEAM
K3 08:20,7 +29,7 +1,2
7 3 Malinowski Marcin (A. Podlaski)
Suchocki Marek (Nz)
Ford Fiesta ST
T-TRANS
K3 08:20,7 +29,7 +0,0
8 17 Naliwajko Piotr (A. Podlaski)
Woszczenko Katarzyna (Nz)
Opel Astra GSI
Miejsce na Twoją Reklamę Rally Team
K3 08:23,8 +32,8 +3,1
9 19 Grodzki Patryk (A. Podlaski)
Wyszkowski Wojciech (A. Podlaski)
BMW E30 1.8iS
K3;RWD 08:30,7 +39,7 +6,9
10 39 Sochacki Piotr (A. Podlaski)
Jarmoc Maciej (Nz)
Fiat Punto
Camera Café Team
K1 08:31,1 +40,1 +0,4
11 31 Sianko Grzegorz (A. Podlaski)
Pliszka Jacek (A. Podlaski)
Honda Civic
STAG RALLY TEAM
K2 08:32,3 +41,3 +1,2
12 16 Godlewski Leszek (Nz)
Przystupa Milena (Nz)
BMW 316I
K4;RWD 08:36,0 +45,0 +3,7
13 30 Wierzbicki Krzysztof (A. Podlaski)
Wierzbicka Agnieszka (Nz)
Peugeot 206
K2 08:42,6 +51,6 +6,6
14 21 Wysocki Grzegorz (A. Podlaski)
Siłkowaski Szymon (Nz)
Peugeot 206
K3 08:43,4 +52,4 +0,8
15 25 Wysocki Grzegorz (A. Podlaski)
Terpiłowski Krzysztof (Nz)
Nissan Almera N15 GTi
Miejsce na Twoją Reklamę Rally Team
K3 08:44,6 +53,6 +1,2
16 40 Sikorski Krzysztof (A. Podlaski)
Bura Michał (Nz)
Fiat Cinquecento
K1 08:45,3 +54,3 +0,7
17 27 Rybicki Michał (A. Podlaski)
Kozłowski Damian (Nz)
BMW 318is
K3;RWD 08:57,8 +1:06,8 +12,5
18 7 Modzelewski Paweł (Nz)
Nieścier Wojciech (Nz)
BMW E36TI
T-TRANS
K4;RWD 09:01,5 +1:10,5 +3,7
19 14 Ciulkin Szymon (Nz)
Lebiedziński Krzysztof (Nz)
BMW COMPACT 328
K4;RWD 09:05,3 +1:14,3 +3,8
20 34 Czugan Artur (A. Podlaski)
Czugan Paweł (Nz)
Peugeot 106
K2 09:06,9 +1:15,9 +1,6
21 26 Karpienia Borys (Nz)
Kołodziejczyk Łukasz (Nz)
BMW E36 320i
K3;RWD 09:07,7 +1:16,7 +0,8
22 41 Falkowski Emil (A. Podlaski)
Sala Conrad (Nz)
Nissan Micra K12
K1 09:07,8 +1:16,8 +0,1
23 10 Pyłkowski Piotr (A. Podlaski)
Pezowicz Paweł (Nz)
Opel Corsa
TAS MOBILERENT RACING TEAM
K4 09:07,9 +1:16,9 +0,1
24 33 Lewko Hubert (A. Podlaski)
Kulina Dariusz (Nz)
Honda Civic
K2 09:12,0 +1:21,0 +4,1
25 8 Sadowski Paweł (A. Podlaski)
Bagan Paweł (Nz)
BMW
Czester
K4;RWD 09:16,8 +1:25,8 +4,8
26 38 Puchowicz Igor (Nz)
Sztukowski Łukasz (Nz)
Fiat CCS
K1 09:17,1 +1:26,1 +0,3
27 20 Trchimczyk Radosław (A. Podlaski)
Bursiewicz Emil (A. Podlaski)
Renault Clio
STAG RALLY TEAM
K3 09:17,5 +1:26,5 +0,4
28 28 Kucbor Dawid (Nz)
Kucbor Rafał (Nz)
BMW E36 1.8is
K3;RWD 09:26,2 +1:35,2 +8,7
29 37 Ostaszewski Michał (Nz)
Ostaszewski Marian (Nz)
Kia Sephia
K2 09:28,0 +1:37,0 +1,8
30 32 Freino Michał (A. Podlaski)
Witczak Jakub (OKR)
Suzuki Swift
Camera Café Team
K2 09:31,5 +1:40,5 +3,5
31 9 Wawdziejczuk Adam (Nz)
Karawajczyk Paweł (Nz)
BMW 323
K4;RWD 09:33,3 +1:42,3 +1,8
32 22 Walewski Bartosz (A. Podlaski)
Przekop Mateusz (Nz)
BMW 318iS
K3;RWD 09:38,9 +1:47,9 +5,6
33 12 Waszkuć Karol (Nz)
Kozakiewicz Michał (Nz)
BMW M3
K4 09:39,9 +1:48,9 +1,0
34 11 Bogdan Bartosz (A. Podlaski)
Dec Grzegorz (Nz)
Abarth 500
TAS MOBILERENT RACING TEAM
K4 09:49,0 +1:58,0 +9,1
35 43 Radziwoniuk Paweł (Nz)
Kozaczuk Paweł (Nz)
Fiat Seicento
K1 10:14,8 +2:23,8 +25,8
36 24 Kizling Artur (Nz)
Kujawa Krzysztof (Nz)
BMW E36
K3;RWD 10:28,8 +2:37,8 +14,0
37 35 Pezowicz Piotr (Nz)
Półkośnik Karol (Nz)
Peugeot 206
K2 10:58,3 +3:07,3 +29,5
38 36 Janczuk Adrian (A. Podlaski)
Gierasimiuk Marcin Jarosław (Nz)
Ford Escort
Camera Café Team
K2 nt +9,0 +1,7
K1
Poz. # Kierowca
Pilot
Samochód
Team
Klasa Czas Do prow. Do poprz.
1 39 Sochacki Piotr (A. Podlaski)
Jarmoc Maciej (Nz)
Fiat Punto
Camera Café Team
K1 08:31,1
2 40 Sikorski Krzysztof (A. Podlaski)
Bura Michał (Nz)
Fiat Cinquecento
K1 08:45,3 +14,2 +14,2
3 41 Falkowski Emil (A. Podlaski)
Sala Conrad (Nz)
Nissan Micra K12
K1 09:07,8 +36,7 +22,5
4 38 Puchowicz Igor (Nz)
Sztukowski Łukasz (Nz)
Fiat CCS
K1 09:17,1 +46,0 +9,3
5 43 Radziwoniuk Paweł (Nz)
Kozaczuk Paweł (Nz)
Fiat Seicento
K1 10:14,8 +1:43,7 +57,7
K2
Poz. # Kierowca
Pilot
Samochód
Team
Klasa Czas Do prow. Do poprz.
1 31 Sianko Grzegorz (A. Podlaski)
Pliszka Jacek (A. Podlaski)
Honda Civic
STAG RALLY TEAM
K2 08:32,3
2 30 Wierzbicki Krzysztof (A. Podlaski)
Wierzbicka Agnieszka (Nz)
Peugeot 206
K2 08:42,6 +10,3 +10,3
3 34 Czugan Artur (A. Podlaski)
Czugan Paweł (Nz)
Peugeot 106
K2 09:06,9 +34,6 +24,3
4 33 Lewko Hubert (A. Podlaski)
Kulina Dariusz (Nz)
Honda Civic
K2 09:12,0 +39,7 +5,1
5 37 Ostaszewski Michał (Nz)
Ostaszewski Marian (Nz)
Kia Sephia
K2 09:28,0 +55,7 +16,0
6 32 Freino Michał (A. Podlaski)
Witczak Jakub (OKR)
Suzuki Swift
Camera Café Team
K2 09:31,5 +59,2 +3,5
7 35 Pezowicz Piotr (Nz)
Półkośnik Karol (Nz)
Peugeot 206
K2 10:58,3 +2:26,0 +1:26,8
8 36 Janczuk Adrian (A. Podlaski)
Gierasimiuk Marcin Jarosław (Nz)
Ford Escort
Camera Café Team
K2 nt +27,7 +1,7
K3
Poz. # Kierowca
Pilot
Samochód
Team
Klasa Czas Do prow. Do poprz.
1 18 Miezian Michał (A. Podlaski)
Kunda Karol (Nz)
BMW 318TI
K3;RWD 08:11,0
2 5 Siodmok Paweł (A. Podlaski)
Malinowski Michał (Nz)
Honda Civic TYPE-R
TAS MOBILERENT RACING TEAM
K3 08:20,7 +9,7 +9,7
3 3 Malinowski Marcin (A. Podlaski)
Suchocki Marek (Nz)
Ford Fiesta ST
T-TRANS
K3 08:20,7 +9,7 +0,0
4 17 Naliwajko Piotr (A. Podlaski)
Woszczenko Katarzyna (Nz)
Opel Astra GSI
Miejsce na Twoją Reklamę Rally Team
K3 08:23,8 +12,8 +3,1
5 19 Grodzki Patryk (A. Podlaski)
Wyszkowski Wojciech (A. Podlaski)
BMW E30 1.8iS
K3;RWD 08:30,7 +19,7 +6,9
6 21 Wysocki Grzegorz (A. Podlaski)
Siłkowaski Szymon (Nz)
Peugeot 206
K3 08:43,4 +32,4 +12,7
7 25 Wysocki Grzegorz (A. Podlaski)
Terpiłowski Krzysztof (Nz)
Nissan Almera N15 GTi
Miejsce na Twoją Reklamę Rally Team
K3 08:44,6 +33,6 +1,2
8 27 Rybicki Michał (A. Podlaski)
Kozłowski Damian (Nz)
BMW 318is
K3;RWD 08:57,8 +46,8 +13,2
9 26 Karpienia Borys (Nz)
Kołodziejczyk Łukasz (Nz)
BMW E36 320i
K3;RWD 09:07,7 +56,7 +9,9
10 20 Trchimczyk Radosław (A. Podlaski)
Bursiewicz Emil (A. Podlaski)
Renault Clio
STAG RALLY TEAM
K3 09:17,5 +1:06,5 +9,8
11 28 Kucbor Dawid (Nz)
Kucbor Rafał (Nz)
BMW E36 1.8is
K3;RWD 09:26,2 +1:15,2 +8,7
12 22 Walewski Bartosz (A. Podlaski)
Przekop Mateusz (Nz)
BMW 318iS
K3;RWD 09:38,9 +1:27,9 +12,7
13 24 Kizling Artur (Nz)
Kujawa Krzysztof (Nz)
BMW E36
K3;RWD 10:28,8 +2:17,8 +49,9
K4
Poz. # Kierowca
Pilot
Samochód
Team
Klasa Czas Do prow. Do poprz.
1 1 Wasilewski Tomasz (A. Podlaski)
Drausal Martyna (Nz.)
Mitsubishi Lancer EVOX
FIT FORMULA
K4 07:51,0
2 2 Jedliński Daniel (A. Suwalski)
Grześko Andrzej (A. Podlaski)
BMW 323Ti
Miejsce na Twoją Reklamę Rally Team
K4;RWD 08:07,3 +16,3 +16,3
3 4 Tumiel Adam (A. Podlaski)
Bitowski Konrad (Nz)
Subaru Impreza
T-TRANS
K4 08:17,2 +26,2 +9,9
4 6 Kamiński Piotr (A. Podlaski)
Struk Tomasz (Nz)
Subaru Impreza
K4 08:19,5 +28,5 +2,3
5 16 Godlewski Leszek (Nz)
Przystupa Milena (Nz)
BMW 316I
K4;RWD 08:36,0 +45,0 +16,5
6 7 Modzelewski Paweł (Nz)
Nieścier Wojciech (Nz)
BMW E36TI
T-TRANS
K4;RWD 09:01,5 +1:10,5 +25,5
7 14 Ciulkin Szymon (Nz)
Lebiedziński Krzysztof (Nz)
BMW COMPACT 328
K4;RWD 09:05,3 +1:14,3 +3,8
8 10 Pyłkowski Piotr (A. Podlaski)
Pezowicz Paweł (Nz)
Opel Corsa
TAS MOBILERENT RACING TEAM
K4 09:07,9 +1:16,9 +2,6
9 8 Sadowski Paweł (A. Podlaski)
Bagan Paweł (Nz)
BMW
Czester
K4;RWD 09:16,8 +1:25,8 +8,9
10 9 Wawdziejczuk Adam (Nz)
Karawajczyk Paweł (Nz)
BMW 323
K4;RWD 09:33,3 +1:42,3 +16,5
11 12 Waszkuć Karol (Nz)
Kozakiewicz Michał (Nz)
BMW M3
K4 09:39,9 +1:48,9 +6,6
12 11 Bogdan Bartosz (A. Podlaski)
Dec Grzegorz (Nz)
Abarth 500
TAS MOBILERENT RACING TEAM
K4 09:49,0 +1:58,0 +9,1
Gość
Poz. # Kierowca
Pilot
Samochód
Team
Klasa Czas Do prow. Do poprz.
1 44 Saulevicius Dariusz (AG RACING)
Zawinowska Magdalena (Nz.)
Skoda Fabia RS
Gość 08:58,4
RWD
Poz. # Kierowca
Pilot
Samochód
Team
Klasa Czas Do prow. Do poprz.
1 2 Jedliński Daniel (A. Suwalski)
Grześko Andrzej (A. Podlaski)
BMW 323Ti
Miejsce na Twoją Reklamę Rally Team
K4;RWD 08:07,3
2 18 Miezian Michał (A. Podlaski)
Kunda Karol (Nz)
BMW 318TI
K3;RWD 08:11,0 +3,7 +3,7
3 19 Grodzki Patryk (A. Podlaski)
Wyszkowski Wojciech (A. Podlaski)
BMW E30 1.8iS
K3;RWD 08:30,7 +23,4 +19,7
4 16 Godlewski Leszek (Nz)
Przystupa Milena (Nz)
BMW 316I
K4;RWD 08:36,0 +28,7 +5,3
5 27 Rybicki Michał (A. Podlaski)
Kozłowski Damian (Nz)
BMW 318is
K3;RWD 08:57,8 +50,5 +21,8
6 7 Modzelewski Paweł (Nz)
Nieścier Wojciech (Nz)
BMW E36TI
T-TRANS
K4;RWD 09:01,5 +54,2 +3,7
7 14 Ciulkin Szymon (Nz)
Lebiedziński Krzysztof (Nz)
BMW COMPACT 328
K4;RWD 09:05,3 +58,0 +3,8
8 26 Karpienia Borys (Nz)
Kołodziejczyk Łukasz (Nz)
BMW E36 320i
K3;RWD 09:07,7 +1:00,4 +2,4
9 8 Sadowski Paweł (A. Podlaski)
Bagan Paweł (Nz)
BMW
Czester
K4;RWD 09:16,8 +1:09,5 +9,1
10 28 Kucbor Dawid (Nz)
Kucbor Rafał (Nz)
BMW E36 1.8is
K3;RWD 09:26,2 +1:18,9 +9,4
11 9 Wawdziejczuk Adam (Nz)
Karawajczyk Paweł (Nz)
BMW 323
K4;RWD 09:33,3 +1:26,0 +7,1
12 22 Walewski Bartosz (A. Podlaski)
Przekop Mateusz (Nz)
BMW 318iS
K3;RWD 09:38,9 +1:31,6 +5,6
13 24 Kizling Artur (Nz)
Kujawa Krzysztof (Nz)
BMW E36
K3;RWD 10:28,8 +2:21,5 +49,9